High Density Wire Management

Zboží se již neprodává
HDWM-HM-3F.jpg
Katalogové číslo: HDWM-HM-3F

HDWM-HM-3F

3U x 10 článků žebrování na přední straně, odjímatelný kryt, (VxŠxH) 3U x 19" x 112mm


Dostupnost:
Není skladem

Cena:
Cena na dotaz

Šířka (mm) 483
Výška U 3
Barva RAL 9005 JS - černá

Popis produktu

"Nová řada High Density vyvazovacích systémů společnosti CONTEG podporuje přesnou organizaci kabeláže při dodržení poloměrů ohybů moderních datových kabelů a tím také pomáhá optimalizovat propustnost vysokorychlostní sítě.

Inovativní design s jedinečným žebrováním, jehož poloměry jsou optimální pro efektivního vedení kabelů, je i uživatelsky přívětivý pro montáž a obsluhu. Kryty mají unikátní zaklapávací systém, umožňující je buď pouze vyklopit nebo odstranit úplně bez použití nástrojů. Zlepší se tak přístup ke kabelovým svazkům.

  • Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů
  • Jednoduchá manipulace - kryt lze otevřít vpravo, vlevo nebo zcela odejmout.
  • Plně kompatibilní pro všechny typy 19"" vertikálních lišt
  • Komplexní vyvazovací systém s unkátním designem
  • Zaručují optimální poloměry ohybů kabeláže
Komplexní vyvazovací systém Conteg HD vyvazovací systémy jsou k dispozici ve vertikální a horizontální variantně s jednostranným nebo oboustranným žebrováním. Jsou dostupné v široké škále rozměrů, které mohou být instalovány v rozvaděčích nebo otevřených rámech a umožní tak vynikající správu kabeláže s ohledem na fyzickou podporu Vaší techniky.

Unikátní design
HD vyazovací systémy jsou vyrobeny z lehkých hliníkových slitin, tenkého plechu a plastového žebrování.

Kabelový management může vážně ovlivnitfunkčnost a efektivitu datových přenosů. Špatně organizovaná kabeláž může vážně narušit činnost sítě, když dochází k pohybu nedostatečně zajištěných kabelů. Změny a chyby v kabeláži se nesnadno odhalují a identifikují. HD vyvazovací systém proto tyto problémy eliminuje."